O firmie

metkaJesteśmy firmą odzieżową z ponad dwudziestoletnią tradycją. Specjalizujemy się w produkcji odzieży zawodowej, głównie dla służby zdrowia i służb ratunkowych. Początki naszej działalności to przede wszystkim produkcja na rynek niemiecki. Doświadczenia zdobyte w kontaktach z bardzo wymagającym klientem zaowocowały wypracowaniem zaawansowanej technologicznie produkcji oraz ogromnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników.

O firmieBudując markę Wojdak na rynku polskim cyklicznie wprowadzamy do oferty nowe wzory zawodowej odzieży medycznej, roboczej odzieży HACCP, roboczej odzieży dla gastronomii, ochronnej odzieży dla ratownictwa medycznego oraz zawodowego i ochronnego obuwia do pracy. W procesie tworzenia oferty przestrzegamy wszelkich wytycznych branżowych, europejskich norm oraz polskich ustaw i rozporządzeń. Tworzenie kolekcji zaczynamy od doboru najwyższej jakości surowców renomowanych dostawców. Zespół wykwalifikowanych projektantów, konstruktorów oraz technologów projektuje wzory uwzględniając wymagania funkcjonalności, komfortu pracy oraz wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa użytkownika. Kolejny etap to produkcja wyposażona w nowoczesny i specjalistyczny park maszynowy, który gwarantuje jakość i powtarzalność każdej wyprodukowanej sztuki. Nasze starania zaowocowały pomyślnym zakończeniem procesu badań i uzyskaniem Certyfikatów oraz liczną rzeszą zadowolonych klientów.

Naszą misją jest zaopatrywanie klientów w wyroby najwyższej jakości spełniające oczekiwania w zakresie komfortu i bezpieczeństwa.

Gwarancja jakości naszych wyrobów to element dobrego wizerunku firm naszych klientów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski.

0

Wpisz wyszukiwane słowo