Opieka handlowa

Opieka handlowa

Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielają wyczerpujących informacji na temat warunków handlowych (aktualnych cen i promocji, czasu realizacji zamówienia), a także doradzają w zakresie wyboru tkanin i modeli oraz właściwego pomiaru pracowników.

Pomoc i doradztwo

Wybierz swój region, aby wyświetlić dane kontaktowe:

Jeśli planujesz zakup odzieży medycznej lub obuwia medycznego dla całego personelu w Twojej placówce zapraszamy slot bonus 100 do kontaktu w celu umówienia wizyty handlowej, podczas której Regionalny Kierownik Sprzedaży zaprezentuje naszą odzież i obuwie, podzieli się wiedzą i wieloletnim koransuararakyat.com doświadczeniem.

0

Wpisz wyszukiwane słowo

Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę WOJDAK SP. Z O.O. do celów handlowych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania ( w takim przypadku prosimy o informacje na maila: handlowy@wojdak.pl). Administratorem danych osobowych jest WOJDAK SP. Z O.O z siedzibą w Kielcach przy ul. Hauke Bosaka 11