Slot Bonus New Member

Slot Bonus New Member 100

Slot Bonus New Member 100 Di Awal

slot bonus 100 di depan

bonus new member 100 di depan

Slot bonus new member 100 di awal to kecil

Opieka handlowa

Opieka handlowa

Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielają wyczerpujących informacji na temat warunków handlowych (aktualnych cen i promocji, czasu realizacji zamówienia), a także doradzają w zakresie wyboru tkanin i modeli oraz właściwego pomiaru pracowników.

Pomoc i doradztwo

Wybierz swój region, aby wyświetlić dane kontaktowe:

Jeśli planujesz zakup odzieży medycznej lub obuwia medycznego dla całego personelu w Twojej placówce zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty handlowej, podczas której Regionalny Kierownik Sprzedaży zaprezentuje naszą odzież i obuwie, podzieli się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

0

Wpisz wyszukiwane słowo

Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę WOJDAK SP. Z O.O. do celów handlowych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania ( w takim przypadku prosimy o informacje na maila: handlowy@wojdak.pl). Administratorem danych osobowych jest WOJDAK SP. Z O.O z siedzibą w Kielcach przy ul. Hauke Bosaka 11